Lengvi žingsniai puikiam automobilių stiklų poliravimui pasiekti.

Lengvi zingsniai puikiam automobiliu stiklu poliravimui pasiekti.

Priekiniai ir galiniai automobilio stiklai gali būti subraižyti arba sugadinti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl senų ar nešvarių valytuvų, vabzdžių smūgių, atsiklijavusių akmenų arba oro sąlygų poveikio.

Šie dryžiai, net jei jie ir nesudaužo stiklo, gali netinkamai atspindėti šviesas ir sukelti nepatogumų vairuojant. Todėl svarbu žinoti, kaip nupoliruoti subraižytus priekinius stiklus, kad regėjimas už vairo būtų saugus. Norėdami juos pataisyti, turite žinoti, kaip poliruoti subraižytą priekinį stiklą, kitaip galite problemą dar labiau pabloginti.

Norint nupoliruoti priekinį stiklą, jums reikės:

  1. Švarios mikropluošto šluostės
  2. Poliravimo pagalvėlės arba elektrinis stiklo poliravimo aparato
  3. Stiklo poliravimo skysčio
  4. Pirmas žingsnis, kaip poliruoti priekinį automobilio stiklą, yra nuplauti ir išdžiovinti paviršių, kad būtų pašalintos visos dalelės, galinčios dar labiau subraižyti stiklą.
  5. Rankiniu būdu užtepkite stiklo poliravimo skysčio ant pažeistos vietos naudodami poliravimo pagalvėles arba elektrinį poliruoklį. (Jei norite nupoliruoti visą priekinį stiklą, rekomenduojame tepti mažomis dalimis).
  6. Leiskite skysčiui veikti pusvalandį.
  7. Nuvalykite stiklą vandeniu, kad pašalintumėte poliravimo skysčio likučius.

Išmokti nupoliruoti subraižytą priekinį automobilio stiklą yra lengviau, nei žmonės mano, tačiau šio metodo nerekomenduojama taikyti, kai stiklo pažeidimai yra didesni. Jei įbrėžimai gilūs, gali prireikti remonto arba visos dalies pakeitimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Translate »